Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-09-13 12:19:09

Ouro

Gość

Wrześniowy przelew

A jak tam z wpłatami, przelewacie tą ostatnią ratę  ?

Trzeba ją zapłacić ? Bo niby za co ...

Niewiem

 

#2 2009-09-13 12:34:00

Projektant

Użytkownik

Skąd: Konin
Zarejestrowany: 2009-09-08
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Wrześniowy przelew

Ja czekam na odpowiedź z uczelni, bo pani w sekretariacie powiedziała, aby się wstrzymać, bo oni też nie wiedzą, czy mamy wpłacać, czy nie.

Offline

 

#3 2009-09-13 13:37:45

marcin

Gość

Re: Wrześniowy przelew

kwestia jest taka, że ta wpłata idzie na konto ipt (instytut postępowania twórczego), a nie ahe więc raczej trzeba. przy okazji jeszcze sprawa ipt.. do 30 września jest czas żeby rozwiązać z nimi umowę bo podpisywaliśmy dwie, chyba że ktoś dalej chcę uczestniczyć w ich kursach bo tak to się nazywa

 

#4 2009-09-13 14:03:05

Projektant

Użytkownik

Skąd: Konin
Zarejestrowany: 2009-09-08
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Wrześniowy przelew

Mnie kurs informatyki zbytnio nie zadowala. Takich kursów w Koninie to wiele placówek prowadzi.

Offline

 

#5 2009-09-15 13:30:00

mezi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-10
Posty: 13
Punktów :   

Re: Wrześniowy przelew

mam takie pytanie czy już rozwiązujecie te umowy z IPT czy jeszcze nie?
niby mówili na tym spotkaniu, że można tą umowę rozwiązać za porozumieniem stron do końca września...

Ostatnio edytowany przez mezi (2009-09-15 13:31:17)

Offline

 

#6 2009-09-15 15:34:40

Projektant

Użytkownik

Skąd: Konin
Zarejestrowany: 2009-09-08
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Wrześniowy przelew

Ja miałem dzisiaj jechać do Fugo, by się spytać, czy indeksy już z Łodzi dotarły, ale z powodów technicznych (samochód padł) nie udało mi się.

Gdyby ktoś planował jechać do Fugo, to się z chęcią zabiorę i zapewne rozwiąże umowę z IPT, bo mnie zwykły kurs nie interesuje akurat. Po co mi kolejny papierek o kursie informatycznym, skoro na wykształcenie to nie ma wpływu (ale na wiedzę ma wpływ akurat).

Offline

 

#7 2009-09-15 17:23:09

marcin

Gość

Re: Wrześniowy przelew

mezi napisał:

mam takie pytanie czy już rozwiązujecie te umowy z IPT czy jeszcze nie?
niby mówili na tym spotkaniu, że można tą umowę rozwiązać za porozumieniem stron do końca września...

ja jeszcze nie rozwiązałem ale czas jest do końca września, jak tylko będę w pobliżu to przy okazji wejdę żeby zerwać z nimi umowę, a nie wiem czy to za porozumieniem będzie, po prostu rezygnujesz sam..

 

#8 2009-09-15 18:10:27

Projektant

Użytkownik

Skąd: Konin
Zarejestrowany: 2009-09-08
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Wrześniowy przelew

Moja siostra uważa, że obydwie umowy (z WSHE i IPT) powinny wspólnie obowiązywać, a nie osobno. Po prostu teraz robi się wielkie zamieszanie przez to wszystko.

A poza tym w Przeglądzie Konińskim wyczytałem wiele ciekawych rzeczy i jest tam przede wszystkim prosa do nas, byśmy na własną rękę nic nie robili. to po co w środę podsuwały nam panie podania o zwrot dokumentów?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.transeuro.pun.pl www.polskisupertruck.pun.pl www.awfpoznan.pun.pl www.logiput.pun.pl www.mibmns.pun.pl