Nazwa forum

Opis forum


  • Index
  •  » INFORMATYKA
  •  » I co z tymi odszkodowaniami od AHE?? mieliśmy sie jednoczyć po to aby

#1 2009-10-20 23:35:40

Aneta

Gość

I co z tymi odszkodowaniami od AHE?? mieliśmy sie jednoczyć po to aby

było łatwiej a widze że każdy ma w nosie te drobne co wplaciliśmy na tą szkołę tak?? Bo chciałam zauważyć że pomimo tego że problemy są na lini Ministerstwo a AHE , to moim zdaniem my roszczenie powinniśmy miec do AHE bo to ono nie wywiązało się ze swoich zobowiązań wobec nas i wobec umowy którą zawarliśmy(Jak my byśmy zerwali umowę to gwarantuje wam że musielibyśmy płacic im odszkodowania i nikt by sie nie liczył z tym że my nie mamy. za każdy dzien późniejszy wpłaty były naliczane odsetki. Więc Panowie i Panie schowajmy se te skrupuły w kieszeń i weźmy sie do roboty). Liczę więc że ktoś w końcu będzie miał odwagę zacząć dobierać im się do tego wygodnego siedzonka. Bo nie wiem jak wy , ale prezentowane przez inne uczelnie perspektywy kontynuowania nauki znacznie różnia się od tych co przedstawiali na samym początku. Przynajmniej na Społeczej w Łodzi a ja nie lubie 2 razy placić za to samo

 

#2 2009-10-21 00:41:35

Kasia

Gość

Re: I co z tymi odszkodowaniami od AHE?? mieliśmy sie jednoczyć po to aby

 
  • Index
  •  » INFORMATYKA
  •  » I co z tymi odszkodowaniami od AHE?? mieliśmy sie jednoczyć po to aby

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskisupertruck.pun.pl www.mibmns.pun.pl www.transeuro.pun.pl www.shinobi-fate.pun.pl www.logiput.pun.pl