Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-09-08 09:37:27

ml0dy

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-08
Posty: 40
Punktów :   

DOKAD IDZIEMY ? JAKA SZKOLA ITP

WITAM,
JAK W TEMACIE ZBIERZMY GRUPE OSOB I PRZENIESMY SIE WSZYSCY NA 1 UCZELNIE A ZARAZEM NA 1 KIERUNEK JAK PODAJE GAZETA.PL

Studenta AHE chętnie przyjmę

Uniwersytety i prywatne szkoły wyższe z całego kraju już przejmują studentów i kandydatów AHE. Nie tylko tych z informatyki, ale i z zagrożonego likwidacją zarządzania i innych specjalności.

- Zapraszamy wszystkich z Akademii, którzy wyrażą chęć kontynuowania nauki w naszej uczelni - deklaruje Tomasz Boruszczak, rzecznik Uniwersytetu Łódzkiego.

- Tylko wczoraj do godziny 11.30 odebraliśmy 10 telefonów od osób z łódzkiej Akademii dopytujących się o możliwość studiowania u nas - mówi Tomasz Zieliński, rzecznik Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. - Nabór u nas się zakończył, ale w obecnej sytuacji 15 września zamierzamy rozpocząć dodatkowy. Pomyślimy też nad utworzeniem ekstra grup dla byłych słuchaczy AHE.

Z kolei Niepubliczna Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy prowadzi już na łamach prasy i w internecie kampanię werbującą studentów Akademii.

"Osobom rekrutującym się spośród studentów AHE zapewniamy dostosowanie dalszego programu kształcenia do sytuacji, w której się znaleźli nie z własnej winy (...) WSG deklaruje poniesienie kosztów dodatkowych zajęć, których zaliczenie jest konieczne do uzyskania dyplomu" - czytamy w wydanym wczoraj komunikacie.


JESLI ZEBRALI BYSMY GRUPE STWORZYLI BY DLA NAS SPECJALNY KIERUNEK


------------------
Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy

http://system.tih.pl/cms/szablony/cms.i … 5&nid=6191
---------------

KOMUNIKAT KOMISJI REKRUTACYJNEJ WSG

KOMUNIKAT KOMISJI REKRUTACYJNEJ WSG

W związku z licznymi pytaniami kierowanymi do Biura Rekrutacji, w nawiązaniu do decyzji Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w sprawie prowadzenia przez AHE kierunku informatyka:
"W dniu 2 września 2009 r. Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego wydał decyzję cofającą uprawnienie do prowadzenia studiów pierwszego i drugiego stopnia na kierunku „informatyka" (decyzja opatrzona rygorem natychmiastowej wykonalności)" źródło:
http://www.nauka.gov.pl/mn/index.jsp?pl … out=2#LODZ

Komisja Rekrutacyjna WSG przypomina, że studenci AHE uzyskają zaliczenie przedmiotów na podstawie przedłożonej dokumentacji z przebiegu studiów. Kandydatom do WSG rekrutującym się spośród studentów AHE zapewniamy dostosowanie dalszego programu kształcenia do sytuacji, w której się znaleźli, nie z własnej winy. Oznacza to, że Wyższa Szkoła Gospodarki umożliwi studentom AHE uzupełnienie ewentualnych różnic programowych. WSG deklaruje tym samym poniesienie kosztów dodatkowych zajęć, których zaliczenie jest konieczne do uzyskania dyplomu.

Podjęte przez WSG działania zmierzają do realizacji postulatu Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, profesor Barbary Kudryckiej, która mając na względzie dobro studentów AHE, zamierza wystąpić do Rektorów uczelni prowadzących kierunek informatyka o umożliwienie studentom AHE, kontynuacji nauki.

Decyzja Ministra jest jednoznaczna i opatrzona rygorem natychmiastowej wykonalności.

Naszym zdaniem Uczelnie szczególnie zaangażowane w ochronę dobrego imienia niepublicznego szkolnictwa wyższego w Polsce, powinny włączyć się proces informowania studentów o konsekwencjach wyboru kierunku, który jest realizowany bez zgody Ministerstwa.

KONTAKT:
Biuro Rekrutacji WSG, tel. 52 - 567 00 00
---------------------

Offline

 

#2 2009-09-08 10:36:45

justin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-08
Posty: 14
Punktów :   

Re: DOKAD IDZIEMY ? JAKA SZKOLA ITP

No też myślę, że warto się zebrać i razem iść wspólnie do jakiejś szkoły. Razem zawsze łatwiej będzie dokończyć te studia. Patrzyłem w Łodzi też byśmy mogli iść do Wyższej Szkoły Informatyki lub Sołecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania. Trzeba się szybko na coś zdecydować.

Ostatnio edytowany przez justin (2009-09-08 10:37:34)

Offline

 

#3 2009-09-08 10:39:49

marcin

Gość

Re: DOKAD IDZIEMY ? JAKA SZKOLA ITP

Sołecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania

pierwszy strzał padł na tą uczelnię, trzeba szybko dzwonić bo czasu mało..

 

#4 2009-09-08 11:48:25

ml0dy

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-08
Posty: 40
Punktów :   

Re: DOKAD IDZIEMY ? JAKA SZKOLA ITP

ja dzowniłem do Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy bez problemu nas wezma na 3 rok jestem gotow tam jechac po wiecej informacji itp  jak by ktos byl chety to moge zabrac jakos w tym tygodniu planuje jechac lub na poczatku nastepnego tygodnia

p.s
ktos zalega z wpisami od serafina ???? z przedmiotu administracji sieci komputerowych ktory byl w lipcu??
jade w czwartek na godzine 13:00 do lodzi po wpis wiec moge kogos zabrac
wyjazd ok 10:30 z Konina

Offline

 

#5 2009-09-08 11:55:40

justin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-08
Posty: 14
Punktów :   

Re: DOKAD IDZIEMY ? JAKA SZKOLA ITP

My mamy 3 indeksy do Serafina i możemy jechać nawet jutro. Napiszcie Serafinowi tylko kiedy ma być i każdy jakoś sobie pojedzie po ten wpis.

Ostatnio edytowany przez justin (2009-09-08 11:57:43)

Offline

 

#6 2009-09-08 11:58:49

ml0dy

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-08
Posty: 40
Punktów :   

Re: DOKAD IDZIEMY ? JAKA SZKOLA ITP

serafin odpisal:
czwartek, 13:00 w patio AHE w Łodzi przy ul. Rewolucji 1905 r.

Offline

 

#7 2009-09-08 11:59:53

justin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-08
Posty: 14
Punktów :   

Re: DOKAD IDZIEMY ? JAKA SZKOLA ITP

Oki pasuje, możesz mu odpisać, że może być.

Offline

 

#8 2009-09-08 12:05:09

ml0dy

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-08
Posty: 40
Punktów :   

Re: DOKAD IDZIEMY ? JAKA SZKOLA ITP

to jedziemy

Offline

 

#9 2009-09-08 12:15:21

justin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-08
Posty: 14
Punktów :   

Re: DOKAD IDZIEMY ? JAKA SZKOLA ITP

No oki to my też jedziemy w czwartek. Może jakoś przed wejściem do szkoły się spotkamy?

Ps.  A wie ktoś jak później z indeksami, jeśli chodzi o pieczątkę, że zaliczyliśmy semestr. Bo my chcemy od razu do Łodzi po tą pieczątkę jechać.

Ostatnio edytowany przez justin (2009-09-08 12:17:52)

Offline

 

#10 2009-09-08 15:29:38

Projektant

Użytkownik

Skąd: Konin
Zarejestrowany: 2009-09-08
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: DOKAD IDZIEMY ? JAKA SZKOLA ITP

Z tą specjalną grupą dla studentów na Uniwersytecie Łódzkim to słyszałem, że Milczarski tam dział ,czy coś takiego... ale tylko przelotem dzisiaj słyszałem.

Offline

 

#11 2009-09-08 19:26:09

ml0dy

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-08
Posty: 40
Punktów :   

Re: DOKAD IDZIEMY ? JAKA SZKOLA ITP

Przegladajac :
http://www.nauka.gov.pl/mn/index.jsp?ne … ace=Lead01

natrafilem na pozycje 3 i 79
Łódź
3. Wyższa Szkoła Informatyki

Włocławek
79. Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna


rozwazal ktos przeniesienie sie tam ??

Offline

 

#12 2009-09-09 00:32:04

oktawian

Gość

Re: DOKAD IDZIEMY ? JAKA SZKOLA ITP

47. Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu

Ja do tej szkoły chodziłem przed wshe, zaliczyłem tam 1 semestr, od 2 przeniosłem się do konina... wykładowcy z polibudy, ae, wsb, także przekaz wiedzy na poziomie . Szkoła ma 2 wydziały, na starym rynku (nad klubem shamrock), oraz na wildzie, ul. Różana, 500m od starego browaru, poza tym "Poznań - miasto doznań", fakt najlepiej dostosować się do głosu ogółu, jak będziemy w jednej grupie na roku to też chociaż będziemy na tym samym poziomie z materiałem

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskisupertruck.pun.pl www.transeuro.pun.pl www.mibmns.pun.pl www.awfpoznan.pun.pl www.shinobi-fate.pun.pl